Jdi na obsah Jdi na menu
 


HAMAS: Skutečná bitva začne zítra

11. 1. 2009

ObrazekGAZA - Arabské zdroje uvádějí prohlášení různých lídrů HAMASu, podle nichž ten "skutečný" boj o Gazu začne v neděli 11. ledna. Uvedl to izraelský zpravodajský server Mignews.
Palestinská stanice NablusTV vysílá prohlášení "jednoho z lídrů islámského odporu HAMAS" Mušira El-Musri.
El-Musri řekl: Ty tisícovky cílů, které zasáhlo sinistické letectvo jsou ve své většině  občanské objekty - školy, obytné domy, mešity a nemocnice. Je to důkazem bankrotu strategie protvníka, který bude muset čelit skutečnému odporu".
Pdoel slov El-Musri jsou jednotky izraelské armády stále ještě v příhraničních regionech a na otevřeném prostranství". Lídr teroristů ujišťuje své posluchače o tom, že sionisté jsou teprve "na pokraji Gazy", a že svědectvím síly "odporu" jsou pokračující raketová ostřelování "sionistických osadníků".. El Musri opakovaně ppohrozil jakýmisi "překvapeními" a zázračnou zbraní, s jehož pomocí chce HAMAS izraelskou armádu porazit. Prý je samsebou, že se to stane zítra a ne dnes.
jiný palestnký zdroj "paldfmedia" vysílá, že se izraelská armáda pokouší skrýt skutečný rozsah ztrát. Pro tyto účely jsou zranění přemísťovaní vrtulníky do uzavřeného oddělení jeruzalémské nemocnice "Hadassa El Kerem", pryč z očí raněných kamarádů a médií.