Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hamás demaskuje propagandu Fatahu

19. 4. 2012

Kdo se věnuje blízkovýchodní problematice, ten ví, že „palestinská národnost“ je stejný blábol, jako např. „muslimská“ nebo „křesťanská“ národnost.“ Muslimská národnost byla vymyšlena pro muslimskou propagandu na Balkáně. Palestinská národnost zase pro arabskou protiizraelskou propagandu.

Ministr vnitra a národní bezpečnosti ve vládě Hamásu, Fathi Hammad, „prozradil“, jak to je s tou „palestinskou národností.“ Nedávno byl hostem v egyptské televizi Al Hekma. To je islámská TV v Egyptě. Těší se všeobecnému uznání muslimů a jejími hosty jsou renomovaní učenci a šejkové. Vysílá řadu vědeckých programů, ale také programy pro ženy a děti.

Posláním TV Al Hekma je dosažení celosvětové jednoty všech muslimů. Přenáší také kázání z mešit a sleduje sunitský směr. V jejím pořadu Fathi Hamad prohlásil:

„Bratři, jedna polovina Palestinců jsou Egypťané a druhou polovinu tvoří Arabové ze Saúdské Arábie. Většina palestinských Arabů nepochází z Palestiny. Každý Palestinec má arabské kořeny, ať už pochází ze Saúdské Arábie či z Jemenu. Jsme spojeni krevním poutem.“

Hammadovo vystoupení nebylo určeno nearabským posluchačům. Přimlouval se za dodávky pohonných látek pro Hamás, aby „mohl pokračovat ve vedení džihádu.“

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář